Бренд: Samsung
Краток опис: Samsung Galaxy S7 +, G935, Clear Cover, Black, EF-QG935CBEGWW
Достапност:
Шифра: 44179
Прегледи: 293
Редовна Цена: 1,299 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

1,199 Ден.
24x КЛУБ РАТА 1,299 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Samsung Galaxy S7 +, G935, Clear Cover, Black, EF-QG935CBEGWW
Напреден Филтер
Бренд Samsung

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира