Бренд: Rowenta
Краток опис: ROWENTA CO3035F1, Панелна греалка VECTISSIMO II, Црна боја, Моќн
Достапност:
Шифра: 72175
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 551

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ROWENTA CO3035F1, Панелна греалка VECTISSIMO II, Црна боја, Моќност 2400W, Термостат, 2 степени на греење 1200/2400W, On/Off индикатор, Димензии ВxШxД 440x710x175 мм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Gaming Flaer Vol 2 2019