Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta AC476901, Рачна Правосмукалка, Боја Кафеава, Безжична, В
Достапност:
Шифра: 71353
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 373

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Rowenta AC476901, Рачна Правосмукалка, Боја Кафеава, Безжична, Време на всмукување 16мин , Подвижен контејнер за отпадоци за суво всмукување 350мл, додаток четка за недостапни места, Постојан филтер, Батерија 7,2V, 16ч полнење
Напреден Филтер
Бренд Rowenta
Можеби ќе Ве интересира