Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta CF9522F0, Четка за коса, Ротирачка, моќност 1000W, четки
Достапност:
Шифра: 71338
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 594

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Rowenta CF9522F0, Четка за коса, Ротирачка, моќност 1000W, четки 40-50мм, јонизатор, "Keratin & Shine", 2 температури, ладен воздух, врти во два правци, кабел 1,8м
Напреден Филтер
Бренд Rowenta
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Gaming Flaer Vol 2 2019