Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta CF9421D0, Четка за коса, Activ Nano Smart, моќност 800W,
Достапност:
Шифра: 71336
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 210
Редовна Цена:
4,899 Ден.
24x КЛУБ РАТА 4,899 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Rowenta CF9421D0, Четка за коса, Activ Nano Smart, моќност 800W, 2 ротирачки четки со дијаметар 30мм и 50мм, јонизатор, керамичка површина, ладен воздух, врти во два правци, кабел 1,8м
Напреден Филтер
Бренд Rowenta

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира