Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta EP5640D0, Депилатор, Боја Бела-розева, 24 пинцети, Ротир
Достапност:
Шифра: 71316
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 588

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Rowenta EP5640D0, Депилатор, Боја Бела-розева, 24 пинцети, Ротирачка глава, Депилација на влакна дури до 0,5мм, Глава за бричење, Ротациони дискови, Брзини 2, Масирачки дискови, Подвижна глава, Додаток за осетливи делови, чистење на главата под вода, 4 додатоци, Четкичка за чистење, Торбичка
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Gaming Flaer Vol 2 2019