Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta CV1510F0, Фен за коса, Боја црна, Моќност 1400W, лесен и
Достапност:
Шифра: 71313
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 285
Редовна Цена:
949 Ден.
24x КЛУБ РАТА 949 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Rowenta CV1510F0, Фен за коса, Боја црна, Моќност 1400W, лесен и компактен, рачка на преклоп, Брзини 2, Концентратор, Закачалка на рачката

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира