Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta CV3312F0, Фен за коса, Боја црно-розева, Моќност 1600W,
Достапност:
Шифра: 71312
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 426

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Rowenta CV3312F0, Фен за коса, Боја црно-розева, Моќност 1600W, лесен и компактен, рачка на преклоп, Брзини 2, Концентратор, Закачалка на рачката
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Gaming Flaer Vol 2 2019