Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta CV8722D0, Фен за коса, Боја Црна, Професионален АС Мотор
Достапност:
Шифра: 71304
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 363

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Rowenta CV8722D0, Фен за коса, Боја Црна, Професионален АС Мотор, Моќност 2200W, 2 Брзини, 3 температури, 120km/h проток на воздух, Ладен воздух, Концентратор, Дифузер, Дупла Јон функција, Закачалка на рачката, 1,8м кабел
Напреден Филтер
Бренд Rowenta
Можеби ќе Ве интересира