Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta CV8730D0, Фен за коса, Боја Црна, Професионален АС Мотор
Достапност:
Шифра: 71303
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 285

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Rowenta CV8730D0, Фен за коса, Боја Црна, Професионален АС Мотор, Моќност 2200W, 2 Брзини, 3 температури, 120km/h проток на воздух, Ладен воздух, 2 Концентратори, Дифузер, Јон функција, Закачалка на рачката, 1,8м кабел
Напреден Филтер
Бренд Rowenta
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Gaming Flaer Vol 2 2019