Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta DW9240F1, Пегла на пареа, Боја Сина, 3100W, регулирачка
Достапност:
Шифра: 71227
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 460

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Rowenta DW9240F1, Пегла на пареа, Боја Сина, 3100W, регулирачка пареа 65г/мин, ударна пареа 230г/мин, Anti-Calc, Anti-Drip, Плоча MICROSTEAM 400 PROFILE (Laser), 5 електронски нагодувања, функција за самочистење, вертикална пареа, Еко функција, удобна рачка, 350мл резервоар за вода, кабел 2,5 м
Напреден Филтер
Бренд Rowenta
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Gaming Flaer Vol 2 2019