Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta CF2132F0, Фигаро, Боја Црна, Моќност 25W, Дијаметар 16мм
Достапност:
Шифра: 66021
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 425
Редовна Цена:
899 Ден.
24x КЛУБ РАТА 899 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Rowenta CF2132F0, Фигаро, Боја Црна, Моќност 25W, Дијаметар 16мм, време за загревање 5 мин, макс. Температура 180 степени, Должина на кабел 1,8м
Напреден Филтер
Бренд Rowenta

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира