Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta CF4032D0, Фигаро, Боја Црна - инокс, Моќност 1000W, Прес
Достапност:
Шифра: 64589
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 662

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Rowenta CF4032D0, Фигаро, Боја Црна - инокс, Моќност 1000W, Преса со 2 типа на плочи, додаток за виткање, додаток за спирали, Антистатичка функција, мала четка, голема четка, време за загревање 5 мин, Торбичка Должина на кабел 2,5м
Напреден Филтер
Бренд Rowenta
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Gaming Flaer Vol 2 2019