Бренд: Philips
Краток опис: Philips D4601B/53, Cordless phone DECT, Display 4.6", Display ty
Достапност:
Шифра: 80612
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 32
Редовна Цена: 2,199 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,899 Ден.

24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 2,199 Ден. Ден.

Количина

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips D4601B/53, Cordless phone DECT, Display 4.6", Display type: Reversed dot matrix, Handset speakerphone, Memory Capacity: Phonebook: 100 names and numbers, Redial List Capacity: 20 entries, Call log entries: 50 entries, Sound: HQ-Sound, Sound Profile: MySound, Volume control on handset, Ringtones on handset: 15 polyphonic, Intercom - multiple handsets, Room monitoring, Date / Time display, Alarm Clock, Multi base capability: 1, Multi handset capability: Up to 4, Charge time: 8 hours, Line cord length: 1.8m, Power cord length: 1.8m, Range: Open field <300m; indoor <50m, Up to 18 hrs talk time, Up to 250 hrs standby time, USB, Power: Battery capacity: 550 mAh, Battery type: AAA NiMH Rechargeable

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.