Бренд: Philips
Краток опис: Philips D4501B/53, Cordless phone DECT, Black color, Display 1.8
Достапност:
Шифра: 80582
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 186
Редовна Цена: 1,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

1,899 Ден.
24x КЛУБ РАТА 1,999 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips D4501B/53, Cordless phone DECT, Black color, Display 1.8", Display type: Reversed dot matrix, Backlight color: White, Phonebook: 50 names and numbers, Redial List Capacity: 20 last numbers, Call log entries: 50 entries, Sound: HQ-Sound, Sound Profile: MySound, Volume control on handset, Ringtones on handset: 10 polyphonic, Speakerphone - talk handsfree, Personalization: Silence mode and Night mode, Signal strength indicator: 3- bar indicator, Battery level indicator: 3- bar battery icon, Intercom - multiple handsets, Date / Time display, Alarm Clock, Battery charge indication, Multi base capability: 1, Multi handset capability: Up to 4, Up to 250 hrs standby time, Charge time: 8 hours, Line cord length: 1.8m, Power cord length: 1.8m, Range: Open field <300m; indoor <50m, Power: Battery capacity: 550 mAh, Battery type: AAA NiMH Rechargeable
Напреден Филтер
Бренд Philips

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира