Бренд: Philips
Краток опис: PHILIPS 43PFT5503, 43" (109cm) FullHD LED TV, Resolution 1.920 x
Достапност:
Шифра: 72273
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1850

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
PHILIPS 43PFT5503, 43" (109cm) FullHD LED TV, Resolution 1.920 x 1.080, PPI 200, Pixel Plus HD, tuner DVB-T/C, Speakers Total 16W RMS Incredible Surround, Clear Sound, DTS, WiFi integrated,Connections: 2 x HDMI, 1x USB, 1 x Component (Y/Pb/Pr), 1 x Digital Audio Out (Optical), 1 x RF In (Terrestrial / Cable/ Satellite input), 1 x 3.5mm Headphone jack, 1 x CI+ Card Slot
Можеби ќе Ве интересира