Бренд: Philips
Краток опис: Philips FC6168/01, Рачна правосмукалка, Боја Сребрена, 2 во 1: П
Достапност:
Шифра: 71991
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 680

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips FC6168/01, Рачна правосмукалка, Боја Сребрена, 2 во 1: Правосмукалка, Рачна правосмукалка, Собирање на прашина во сад, Капацитет на садот 0,6л, TriActive Turbo четка, Батерија Li-Ion, 18V, Користење 40 мин
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019