Бренд: Philips
Краток опис: Philips FC6408/01, Рачна правосмукалка, Боја Сребрена, 3 во 1: П
Достапност:
Шифра: 71561
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1539

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips FC6408/01, Рачна правосмукалка, Боја Сребрена, 3 во 1: Правосмукалка, Рачна правосмукалка, чистење со вода, Собирање на прашина во сад, Капацитет на садот 0,6л, TriActive Turbo четка, Батерија Li-Ion, 25.2V, Користење 60 мин
Напреден Филтер
Бренд Philips
Можеби ќе Ве интересира