Бренд: Philips
Краток опис: Philips FC9729/09, Правосмукалка, Боја Црно црвена, според дирек
Достапност:
Шифра: 71424
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 169
Редовна Цена:
13,599 Ден.
24x КЛУБ РАТА 13,599 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips FC9729/09, Правосмукалка, Боја Црно црвена, според директиви на ЕУ, Моќност на моторот 650 W заменува 2200W, Енергетска класа АAA, ниво на бучност 76db, Собирање на прашина без кеса во сад, Капацитет на садот за прашина 2л, Motor filter: филтер се мие, Телескопска цевка, Радиус на користење 10м, Должина на кабел 7м, Додатоци: TriActive Четка , Мала четка
Напреден Филтер
Бренд Philips

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира