Бренд: Philips
Краток опис: Philips FC8295/01, Правосмукалка, Боја Виолетова, Моќност на мот
Достапност:
Шифра: 71196
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 606

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips FC8295/01, Правосмукалка, Боја Виолетова, Моќност на моторот 2000 W, Вшмукувачка моќ 350 W, ниво на бучност 82db, Собирање на прашина во кеса, Капацитет на кесата 3л, Регулирање на јачината, Телескопска цевка, Радиус на користење 9м, Должина на кабел 6м, Додатоци: Стандардна Четка , Мала четка, четка за паркет
Напреден Филтер
Бренд Philips
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019