Бренд: Philips
Краток опис: Philips FC9330/09, Правосмукалка, Боја Црно црвена, според дирек
Достапност:
Шифра: 70970
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 908

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips FC9330/09, Правосмукалка, Боја Црно црвена, според директиви на ЕУ, Моќност на моторот 650 W заменува 2200W, ниво на бучност 79db, Собирање на прашина без кеса во сад, Капацитет на садот за прашина 1,5л, Motor filter: филтер се мие, Телескопска цевка, Радиус на користење 9м, Должина на кабел 6м, Додатоци: TriActive Четка , Мала четка, Енергетска класа А
Напреден Филтер
Бренд Philips
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Gaming Flaer Vol 2 2019