Бренд: Philips
Краток опис: Philips GC020/00, Прекривка за даска за пеглање, 100% памук, 3мм
Достапност:
Шифра: 69824
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 167
Редовна Цена:
1,549 Ден.
24x КЛУБ РАТА 1,549 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips GC020/00, Прекривка за даска за пеглање, 100% памук, 3мм пена, 120х45цм
Напреден Филтер
Бренд Philips

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира