Бренд: Philips
Краток опис: Philips FC8383/01, Правосмукалка, Боја Црна, Моќност на моторот
Достапност:
Шифра: 69162
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1158

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips FC8383/01, Правосмукалка, Боја Црна, Моќност на моторот 2000 W, Вшмукувачка моќ 375 W, ниво на бучност 83db, Собирање на прашина во кеса, Капацитет на кесата 3л, Телескопска цевка, Радиус на користење 8м, Должина на кабел 5м, Додатоци: Стандардна Четка , Мала четка
Напреден Филтер
Бренд Philips
Можеби ќе Ве интересира