Бренд: Philips
Краток опис: Philips FC6150/01, Рачна правосмукалка, Боја Бела, Суво чистење,
Достапност:
Шифра: 69159
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 532

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips FC6150/01, Рачна правосмукалка, Боја Бела, Суво чистење, Капацитет за прашина 0,5л, Батерија NiMH, 3,6V, Додаток четка, Време на полнење 16-18 часа, Користење 9-10мин
Напреден Филтер
Бренд Philips
Можеби ќе Ве интересира