Бренд: Philips
Краток опис: Philips GC202/30, Даска за пеглање, Висина 70-95цм, 6 позиции на
Достапност:
Шифра: 69105
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 115
Редовна Цена:
4,599 Ден.
24x КЛУБ РАТА 4,599 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips GC202/30, Даска за пеглање, Висина 70-95цм, 6 позиции на висина, безбедно лежиште за пеглата, димензии 120 х 38цм
Напреден Филтер
Бренд Philips

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира