Бренд: Philips
Краток опис: PHILIPS 55PUS6501 55" (140cm) SILVER Android™ 5.1 (Lollipop) Ult
Достапност:
Шифра: 69049
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1200

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
PHILIPS 55PUS6501 55" (140cm) SILVER Android™ 5.1 (Lollipop) UltraHD Smart LED TV, Resolution: 3.840 x 2.160, Ultra HD 4K, PPI 1.800, equal to 1.800HZ, QUAD Core processor, Operating system Android™ 5.1 (Lollipop) with 16GB ROM, Micro Dimming Pro, Ultra Resolution, Natural Motion, Pixel Precise Ultra HD, Speakers Output power (RMS): 20W, DTS Premium Sound, Clear Sound, Smart Sound, Tuner (DVB-T/T2/C/S/S2 and Analouge), 1 x Satellite Connector, 4 x HDMI ports, HDMI features 4K and Audio Return Channel, 3 x USB ports, 1 x Component in(YPbPr), 1 x Scarts (RGB/CVBS), 1 x Ethernet-LAN RJ-45, 1 x Digital audio out (optical), 1 x Common Interface Plus (CI+), 1 x Antenna IEC75, 1 x Headphone out, 1 x Audio L/R in, 1 x Audio in (DVI), 1 x Service connector, Wi-Fi Bulit in Wi-Fi 11n 2x2 integrated, Ambilight 2 sided, Built-in Ambilight+hue, Ambilight Music, Four Legs Stand, P/N: 55PUS6501/12
Напреден Филтер
Бренд Philips
3D Не
SMART Да
Wifi Да
Боја Сребрена - Алуминиум
Дијагонала 55'' (140cm)
Резолуција UHD
Можеби ќе Ве интересира