Бренд: Philips
Краток опис: PHILIPS 32PHS4203 + Android box, 32" (82cm) Ultra Slim LED TV, R
Достапност:
Шифра: 47532
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1799

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
PHILIPS 32PHS4203 + Android box, 32" (82cm) Ultra Slim LED TV, Resolution 1.366 x 768 HD Ready, Pixel Plus HD, 200PPI, tuner DVB-T/C/T2/T2-HD/S/S2, Speakers Total 10W RMS Dolby Digital Plus, DTS, Connections: 2 x HDMI, 1 x USB, 1 x Component In (Y/Pb/Pr), 1 x Composite In AV (Common Use for Component Y), 1 x Digital Audio Out (Optical), 2 x RF In (Terrestrial / Cable and Satellite input), 1 x 3.5mm Headphone jack, 1 x CI+ Card Slot + ST MXQ pro, Superior technology, 4K Android SMART Box, Black color, CPU RK3229 Quad core Cortex A7, 4K video playing, 1GB DDR3 Memory, 8GB ROM Memory, Mali 400 GPU, Hardware decoding to 4K/2K, Special XBMC player, HDMI 1.4, 4x USB2.0, SD card reader, LAN RJ45, DC 5V, AV RCA port, SPDIF, Remote controller
Можеби ќе Ве интересира