Бренд: Philips
Краток опис: PHILIPS 55OLED803, 55" (139cm) 4k UltraHD Razor Slim OLED TV, An
Достапност:
Шифра: 47041
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1450

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
PHILIPS 55OLED803, 55" (139cm) 4k UltraHD Razor Slim OLED TV, Android Nougat with 16GB ROM, P5 Perfect Picture Engine, 4500 PPI, HDR Perfect, Ambilight 3-sided, Ultra HD Premium, High Dymamic Range Perfect, Perfect Contrast, Micro Dimming Perfect, DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2, Triple Ring Audio technology, 1 x Satellite Connector, 4 x HDMI ports, HDMI features 4K and Audio Return Channel, 2 x USB ports, 1 x Component in(YPbPr), 1 x Ethernet-LAN RJ-45, 1 x Digital audio out (optical), 1 x Common Interface Plus (CI+), 1 x Antenna IEC75, 1 x Headphone out, 1 x Audio L/R in, Wi-Fi Bulit in Wi-Fi 11n 2x2 integrated, P/N: 55OLED803/12
Напреден Филтер
Бренд Philips
3D Не
SMART Да
Wifi Да
Боја Црна
Дијагонала 55'' (140cm)
Резолуција UHD
Можеби ќе Ве интересира