Бренд: Philips
Краток опис: Philips FY3435/30, Филтер за навлажнувач, NanoCloud технологија,
Достапност:
Шифра: 33280
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 110
Редовна Цена:
949 Ден.
24x КЛУБ РАТА 949 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips FY3435/30, Филтер за навлажнувач, NanoCloud технологија, за AC3829/10

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира