Бренд: Philips
Краток опис: Philips DLP2307U/12, Ultra fast wall charger with two USB ports
Достапност:
Шифра: 30212
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 0

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips DLP2307U/12, Ultra fast wall charger with two USB ports and 1 micro USB cable, Charge smartphones and most USB devices. Work with LG, Motorola, Samsung, HTC, Nokia, Sony and more. Smart protection against overheat, overvoltage & overcurrent. 5V/3.1A fast charging
Напреден Филтер
Бренд Philips
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019