Бренд: Philips
Краток опис: Philips CR2430/00B, 3.0V coin 1-blister
Достапност:
Шифра: 29765
Прегледи: 229

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips CR2430/00B, 3.0V coin 1-blister
Напреден Филтер
Бренд Philips
Можеби ќе Ве интересира