Бренд: Philips
Краток опис: Philips FR03LB4A/10, 4x AAA lithium ultra batteries, blister
Достапност:
Шифра: 29761
Прегледи: 215

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips FR03LB4A/10, 4x AAA lithium ultra batteries, blister
Напреден Филтер
Бренд Philips
Можеби ќе Ве интересира