Бренд: Philips
Краток опис: Philips BT100A/00, Bluetooth wireless portable speaker, Blue, Co
Достапност:
Шифра: 29543
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 174
Редовна Цена: 1,899 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

1,799 Ден.
24x КЛУБ РАТА 1,899 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips BT100A/00, Bluetooth wireless portable speaker, Blue, Compatibility wit Android and iOS, Bluetooth, Audio in (3.5mm), USB charging, Built-in microphone: for speaker conference, 2W RMS, Sound System: Mono, Power: Operating time on battery: 8 hr, Battery type: lithium polymer (built-in), Included accessories: USB cable for PC charging
Напреден Филтер
Бренд Philips
Wifi Опционално

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира