Бренд: Philips
Краток опис: DVD BLURAY PHILIPS BDP2700/12
Достапност:
Шифра: 29247
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 497

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
DVD BLURAY PHILIPS BDP2700/12
Напреден Филтер
Бренд Philips
Можеби ќе Ве интересира