Бренд: ONE FOR ALL
Краток опис: ONE FOR ALL SV9425, Amplified indoor HD TV antenna, Automatic Ga
Достапност:
Шифра: 14686
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 152
Редовна Цена:
1,299 Ден.
24x КЛУБ РАТА 1,299 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ONE FOR ALL SV9425, Amplified indoor HD TV antenna, Automatic Gain Control, 4G LTE filter, Multi-position

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира