Бренд: ONE FOR ALL
Краток опис: ONE FOR ALL SV9421, Amplified indoor HD TV antenna, up to 42dB,
Достапност:
Шифра: 14671
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 256
Редовна Цена:
1,099 Ден.
24x КЛУБ РАТА 1,099 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ONE FOR ALL SV9421, Amplified indoor HD TV antenna, up to 42dB, Curved White
Напреден Филтер
Бренд ONE FOR ALL

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира