Бренд: ONE FOR ALL
Краток опис: ONE FOR ALL URC1910, Samsung replacement remote controller, comp
Достапност:
Шифра: 14505
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 119
Редовна Цена:
1,199 Ден.
24x КЛУБ РАТА 1,199 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ONE FOR ALL URC1910, Samsung replacement remote controller, compatible with all Samsung TVs, so you wont need to spend time hunting for the exact remote for your TV. There is no setup required, and it can be used to control common features such as SmartHub, HDMI and menus, AAA x2 batteries
Напреден Филтер
Бренд ONE FOR ALL

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира