Бренд: Olympia
Краток опис: Olympia IV 14 Mosquito killer small for AC socket, non polluting
Достапност:
Шифра: 67092
Гаранција (дена): 180
Прегледи: 569

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Olympia IV 14 Mosquito killer small for AC socket, non polluting, no vapours or odours, LED indicator, for 20m2 space black
Напреден Филтер
Бренд Olympia
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TROJNA DOBIVKA
  • Laptopi i drugo
  • televizori
  • tel
  • BT
  • SDA
  • Gaming Flaer Vol 2 2019