Бренд: Olympia
Краток опис: Olympia Digital Dictation machine MEMO 99 II, Archiving on PC in
Достапност:
Шифра: 29290
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 0

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Olympia Digital Dictation machine MEMO 99 II, Archiving on PC in WAV format, SD card slot, USB port, 2GB Memory, Up to 32400 minutes recording , up to 396 records (4 folders), LCD display with clock, Built in microphone and speaker, Earphone/External microphone jack, 2x AAA batteries
Напреден Филтер
Бренд Olympia
Можеби ќе Ве интересира