Бренд: Olympia
Краток опис: Olympia Money checker UV 585, UV Lamp for counterfeit detection
Достапност:
Шифра: 10520
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 240

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Olympia Money checker UV 585, UV Lamp for counterfeit detection of notes, Visual investigation of the notes, UV lamp with 9W power, Creates ultra violet light, Shows the UV spots inside the bank notes or UV effects on credit cards, Power supply: 230V, 50Hz, 10 W, Dimensions: 180 x 90 x 80 mm
Напреден Филтер
Бренд Olympia
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019