Бренд: Olympia
Краток опис: Olympia Scientific calculator LCD 9210, Silver, LCD Display 60 x
Достапност:
Шифра: 10517
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 231

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Olympia Scientific calculator LCD 9210, Silver, LCD Display 60 x 17.5 mm, 12- and 10-Digit Display in 2 Lines, Plastic cover with high-quality UV-coating, 240 Functions (Memory: 9, 0-key, Clear All, Correct, Hyperbolic Functions, Co-ordinate Transformation, Statistical calculation, Standard Deviation, Regression, Analysis, Permutation, Combination, Fractional arithmetic / Decimal calculation, Semantic conversion), Battery and Solar Cell powered
Напреден Филтер
Бренд Olympia
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019