Бренд: Olympia
Краток опис: Olympia Alarm cable lock, for bycicle, motorcycle, Sturdy lock w
Достапност:
Шифра: 10449
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 1

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Olympia Alarm cable lock, for bycicle, motorcycle, Sturdy lock with 60 cm long stell wire and weatherproof outer shell, Integreted shock sensor, built in sirene, Security key and -cylinder, Two lock positions (with and without Alarm)
Напреден Филтер
Бренд Olympia
Можеби ќе Ве интересира