Бренд: Olympia
Краток опис: Olimpia Printing desktop calculators Model CPD 420, Portable, pr
Достапност:
Шифра: 10345
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 212

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Olimpia Printing desktop calculators Model CPD 420, Portable, printing desktop calculator, Can be used when underway, optional battery power supply, Printing: Ink roller, print colour: blue, 12-digit LC display, Serial printer mechanism, Printing speed: 1.6 lines/sec.
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TROJNA DOBIVKA
  • Laptopi i drugo
  • televizori
  • pak trojna dobivka
  • tel
  • BT
  • SDA
  • Gaming Flaer Vol 2 2019