Бренд: Olympia
Краток опис: Olympia Desktop calculator LCD 6112, Metallic housing, Key mater
Достапност:
Шифра: 10343
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 245

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Olympia Desktop calculator LCD 6112, Metallic housing, Key material: Plastic, Type of display: LCD, 12-digit display 1-line, Battery and solar operation, Profit margin calculation
Напреден Филтер
Бренд Olympia
Можеби ќе Ве интересира