Бренд: Olympia
Краток опис: Olympia Energy meter EKM-2100, Displays the actual power consump
Достапност:
Шифра: 10291
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 0

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Olympia Energy meter EKM-2100, Displays the actual power consumption, displays the elctrical work, displays the total cost in euro, 2 electricity rates can be set (day and night)
Напреден Филтер
Бренд Olympia
Можеби ќе Ве интересира