Бренд: Olympia
Краток опис: Olympia Paper shredder PS 18 CD black, Strip cut + CD cut + pla
Достапност:
Шифра: 10288
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 0

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Olympia Paper shredder PS 18 CD black, Strip cut + CD cut + plastic card cut, 6 sheets A4, shreds 7mm wide strips, 7 litres, with telescope
Напреден Филтер
Бренд Olympia
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019