Бренд: Olympia
Краток опис: Olympia PMR 1120 walkie talkie, Range up to 5km, Integrated ligh
Достапност:
Шифра: 10272
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 1

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Olympia PMR 1120 walkie talkie, Range up to 5km, Integrated light torch, Euro 0.5W PMR standard, Frequency 446MHz, 8 channels, LCD display with backlight, up to 8 hours, AAA batteries
Напреден Филтер
Бренд Olympia
Можеби ќе Ве интересира