Бренд: NITEC
Краток опис: NITEC М80 Универзално црево за правосмукалки, должина 1.6 метри,
Достапност:
Шифра: 68955
Прегледи: 304
Редовна Цена:
249 Ден.
24x КЛУБ РАТА 249 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
NITEC М80 Универзално црево за правосмукалки, должина 1.6 метри, D=40/32 mm
Напреден Филтер
Бренд NITEC

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира