Бренд: NITEC
Краток опис: NITEC М51 Универзално црево за довод за перални, должина 2 метри
Достапност:
Шифра: 68953
Прегледи: 612

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
NITEC М51 Универзално црево за довод за перални, должина 2 метри
Напреден Филтер
Бренд NITEC
Можеби ќе Ве интересира