Бренд: NITEC
Краток опис: NITEC L03, Универзален Микро филтер за правосмукалки, Димензии 1
Достапност:
Шифра: 68952
Прегледи: 449

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
NITEC L03, Универзален Микро филтер за правосмукалки, Димензии 18x20цм
Напреден Филтер
Бренд NITEC
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019